most

więcej o Rekrutacja na program MOST
dzien-geografa-maly

Dzień Geografa 2019

Zapraszamy serdecznie na obchody Dnia Geografa w czwartek 25 kwietnia. Szczegółowy plan w plikach do pobrania. Zapraszamy także do śledzenia ogłoszeń na Instytutowym fanpage'u na Faceboku.
więcej o Dzień Geografa 2019
dzien-geografa-maly

Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie 2019

Celem Festiwalu jest prezentacja osiągnięć naukowych i artystycznych, ukazanie praktycznych korzyści wynikających z postępu naukowego i innowacyjności oraz ich wpływu na jakość życia. Również nasz Instytut weźmie udział prezentując swoją działalność naukową i przybliżając zainteresowanym do czego można wykorzystać badania geografów.
więcej o Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie 2019
derby1

V Derby Wydziału Geografii i Geologii UJ

Już po raz piąty w historii staną przeciw sobie zespoły piłkarskie Instytutu Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ (IGiGP) oraz Instytutu Nauk Geologicznych UJ (ING). "Święta wojna" odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia o godzinie 14:00 na boisku "Orlik" przy ulicy Pszczelnej 13.
więcej o V Derby Wydziału Geografii i Geologii UJ