Seminaria popularnonaukowe - Dzień Ziemi i Dzień Geografa

22 i 23 kwietnia 2024 r. w godz. 17.00 - 18.00.

Z okazji Światowego Dnia Ziemi oraz Dnia Geografa, nasz Instytut zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w SEMINARIACH POPULARNONAUKOWYCH, które odbędą się w dniach 22 i 23 kwietnia 2024 r. w godz. 17.00 - 18.00.

22 kwietnia 2024 r.: Geografia w planowaniu przestrzennym. Systemy Informacji Geograficznej i …
SALA 1.26

23 kwietnia 2024 r.: Geografia dla zrównoważonego rozwoju.  Odkrywanie świata, projektowanie przyszłości
SALA 1.19

Seminaria będą odbywać się hybrydowo (stacjonarnie oraz on-line) - szczegółowe informacje znajdują się w załączonych grafikach oraz na stronie:

Uprzejmie proszę o przekazanie informacji wszystkim potencjalnie zainteresowanym osobom oraz naszym studentom i zachęcenie do udziału.

Seminaria realizowane są w ramach projektu Ziemia nas kręci! Popularyzacja geograficznej wiedzy naukowej i promocja geografii jako nauki (GEO-SON). Projekt dofinansowany ze środków budżetu państwa, przyznanych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach Programu „Społeczna Odpowiedzialność Nauki II”.