Studia za granicą? - Przekonaj się sam!

Spotkanie informacyjne dotyczące konkursu stypendialnego ERASMUS+ oraz innych programów umożliwiających wyjazd na studia częściowe za granicę.

Serdecznie zapraszamy studentki i studentów na spotkanie informacyjne dotyczące konkursu stypendialnego ERASMUS+ oraz innych programów umożliwiających wyjazd na studia częściowe za granicę.

Spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2020 r. (czwartek) w godzinach 15.00 – 16.30, w sali 1.19 w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej UJ.

W programie spotkania:

1.  mgr Moniki Rząca (Dział Obsługi Studentów Zagranicznych UJ) przedstawi zasady konkursu ERASMUS+Studia w UJ na rok 2020/2021, inne programy mobilnościowe

2. mgr Katarzyna Rotter-Jarzębińska (koordynator ds. ERASMUS+ w IGiGP UJ) przedstawi ofertę IGiGP w ramach ERASMUS+ oraz innych programów mobilnościowych

3. mgr Marek Grochowicz (doktorant UJ, absolwent geografii w IGiGP) podzieli się doświadczeniami z uczestnictwa w programach stypendialnych, w tym w ramach ERASMUS+

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów którzy chcieliby studiować za granicą!