Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wirtualna Noc Powtórkowa z Geografii

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Zapraszamy Maturzystów na Noc Powtórkową z Geografii w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie!
 
W tym roku będzie to po raz drugi Wirtualna Noc Powtórkowa z Geografii.
 
Jest to intensywna powtórka materiału przed maturą. Materiały powtórkowe z geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej będą dostępne online przez ponad miesiąc. Zaczynamy 1 kwietnia, kończymy 12 maja – tuż przed maturą z geografii. Udział jest bezpłatny!
 
Nasi pracownicy, doktoranci i absolwenci, którzy pracowali jako nauczyciele w szkołach średnich przygotowali dla Was wykłady, które pozwolą powtórzyć i uporządkować wiedzę przed maturą z geografii.
 
Materiały powtórkowe obejmują prezentację z nagranym wykładem do odtworzenia w przeglądarce oraz krótki skrypt do pobrania z najważniejszymi informacjami.
Materiały będą dostępne od 1 kwietnia do 12 maja 2021 r.
 
Udział w WNPzG wymaga zarejestrowania się na platformie zdalnego nauczania Uniwersytetu Jagiellońskiego – Open UJ. Po zalogowaniu się konieczne jest zaakceptowanie regulaminu i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez tego udział w WNPzG nie będzie możliwy.
 

Po wejściu na stronę internetową trzeba kliknąć „Kontynuuj”, a następnie „Utwórz nowe konto!” Uwaga - maile z linkiem potwierdzającym rejestrację mogą być wpadać do folderu ze spamem, zamiast do tego z mailami odebranymi - prosimy o sprawdzenie.
 
W tym roku planujemy również spotkanie online lub czat z naszymi studentami i studentkami, którzy odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące rekrutacji i studiowania geografii na UJ. Szczegóły wkrótce!
 
Na pytania związane z wykładami powtórkowymi odpowiadamy mailowo: 

dr Justyna Liro justyna.liro@uj.edu.pl 

dr Aneta Pawłowska-Legwand aa.pawlowska@uj.edu.pl
lub poprzez wysłanie wiadomości na wydarzeniu na Facebook'u.