Spotkanie z autorami monografii Środowisko przyrodnicze Krakowa 2013

Dnia 20 listopada 2013 r. miało miejsce spotkanie Autorów monografii pt. Środowisko przyrodnicze Krakowa. Zasoby - Ochrona - Kształtowanie pod red. Bożeny Degórskiej i Marii Baścik. Spotkanie poprowadził Dyrektor IGiGP - dr hab. Marek Drewnik, a wzięli w nim udział: Autorzy książki, Recenzenci, Członkowie Rady Wydawniczej IGiGP, Pracownicy Wydawnictwa IGiGP oraz zaproszeni Goście. Wydawcą monografii jest Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Urząd Miasta Krakowa oraz Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Jest ona adresowana do zainteresowanych środowiskiem przyrodniczym Krakowa, ochroną jego walorów oraz zagadnieniami związanymi z planowaniem przestrzennym i przyszłym rozwojem miasta, a także do wszystkich miłośników Krakowa.