Wyniki konkursu dla studentów I roku geografii w ramach Międzynarodowego Tygodnia Geomorfologii 2024

W dniach 1-7 marca 2024 r. świętowaliśmy Międzynarodowy Tydzień Geomorfologii. W ramach promocji geomorfologii jako nauki o formach rzeźby i procesach kształtujących powierzchnię Ziemi studenci I roku geografii i gospodarki przestrzennej wzięli udział w konkursie. Ich zadaniem było narysowanie formy rzeźby, która ich fascynuje. Spośród 34 prac zespół składający się z Pracowników i Doktorantów Zakładu Geomorfologii IGiGP UJ wyłonił 15 prac. Wszystkim laureatom gratulujemy! A oprócz radości z wygranej laureaci zostaną nagrodzeni w trakcie egzaminu z geomorfologii.

Laureaci (kolejność alfabetyczna):

1. Emilian Chłodek
  2. Mikołaj Dębiec
  3. Klaudia Jakubczak
  4. Damian Jojczyk
  5. Tymoteusz Kaliński
  6. Aleksandra Kozioł
  7. Krzysztof Krzyżak
  8. Michalina Kurzac
  9. Sofia Kyshinko
  10. Milena Łepki
  11. Lorena Notter
  12. Jakub Podstawski
  13. Franciszek Ptak
  14. Alicja Wachowiak
  15. Jan Wolff-Zdzienicki

Wyróżnione prace można obejrzeć tutaj w załączonej prezentacji.

Gratulujemy!

Wyniki konkursu MTG