Inauguracja roku akademickiego 2023/2024 na Wydziale Geografii i Geologii - Galeria

W poniedziałek w naszej kampusowej auli odbyła się uroczysta Inauguracja roku akademickiego 2023/2024 na Wydziale Geografii i Geologii.

Swoją działalność zaprezentowały Koło Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego im. Ludomira Sawickiego, Koło Naukowe Geologów Studentów UJ EGEA Kraków a także Klub honorowych Dawców Krwi przy IGiGP UJ.

Oprócz kadry akademickiej i społeczności studenckiej obecni byli także przedstawiciele różnych firm i instytucji, w których zatrudnienie znajdują nasi absolwenci.
Uroczystość zaszczycił również swoją obecnością JM Prorektor ds. dydaktyki Prof. dr hab. Armen Edigarian a z niezwykle inspirującym wykładem wystąpiła Prof. Monika Murzyn-Kupisz, która przybliżyła temat Geografii w dobie antropocenu.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i życzymy wszystkim dużo sukcesów w nowym roku akademickim!
Fot. Waldemar Obcowski