Kolejne spotkanie w ramach projektu "Meteorologia i klimatologia dla każdego"!

W styczniu zapraszamy na czwarte spotkanie w ramach projektu popularyzatorskiego "Meteorologia i klimatologia dla każdego", który jest realizowany w IGiGP UJ.

Spotkanie odbędzie się online na Microsoft Teams dn. 22 stycznia, a temat to "Pogoda w górach - kiedy i dlaczego może być niebezpiecznie?" Seminarium poprowadzi dr hab. Katarzyna Piotrowicz, prof. UJ z Zakładu Klimatologii.

Formularz zgłoszeniowy - rejestracja do 19 stycznia br.:
Więcej informacji o projekcie:

Projektem kieruje Pani dr hab. Dorota Matuszko, prof. UJ z Zakładu Klimatologii UJ, a w zespole są Pani dr hab. Katarzyna Piotrowicz, prof. UJ, również z Zakładu Klimatologii i Pani mgr Katarzyna Rotter-Jarzębińska.
Dofinansowano z programu "Społeczna odpowiedzialność nauki" Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wykład: Stratospheric Solar Geoengineering - Taking the Edge off Climate Change?
Spotkanie z cyklu "Meteorologia i Klimatologia dla każdego"
Tworzymy najlepsze mapy!