Konkurs dla doktorantów

Priorytetowy Obszar Badawczy POB FutureSoc

Już kilka razy pisaliśmy o działaniach , a teraz zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami konkursów na minigranty dla doktorantów! Nabór rozpoczyna się właśnie dziś!
Doktoranci ze Szkoły Doktorskiej Nauk Społecznych: https://futuresoc.id.uj.edu.pl/.../145506072/146717040.
W ramach utworzono Priorytetowe Obszary Badawcze, a jednym z nich jest .
Celem utworzenia jest rozwój obszaru badawczego, który ukierunkowany jest na badania dotyczące krótko- i długoterminowych zmian społecznych.
jest współtworzony przez 6 jednostek uniwersyteckich: Wydział Prawa i Administracji (WPiA), Wydział Filozoficzny (WF), Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej (WZiKS), Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych (WSMiP), Wydział Geografii i Geologii (WGiG), Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych (CKBI).

Kolejne spotkanie w ramach projektu "Meteorologia i klimatologia dla każdego"!
Od hydrografii do hydrologii
Uff! Jak gorąco! Jak poprawić klimat w mieście?