Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Wirtualna Noc Powtórkowa z Geografii

Zapraszamy Maturzystów na Wirtualną Noc Powtórkową z Geografii organizowaną przez Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie!

Do tej pory spotykaliśmy się na żywo na wykładach powtórkowych w auli na Kampusie UJ w Krakowie, a tym razem spotkamy się wirtualnie na platformie zdalnego nauczania Uniwersytet Jagielloński bez Granic. 

 

https://open.uj.edu.pl/

 

Wirtualna Noc Powtórkowa z Geografii będzie intensywną powtórką materiału tuż przed egzaminami maturalnymi. Nasi wykładowcy – pracownicy, doktoranci i absolwenci – udostępnią dla Was materiały powtórkowe z geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej. Zaczynamy o godz. 18.00 w czwartek 28 maja 2020 r. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. 

 

Materiały powtórkowe będą dostępne na platformie zdalnego nauczania Uniwersytet Jagielloński bez Granic, a skorzystać z nich będą mogli tylko zarejestrowani uczestnicy. Udostępnimy 6 wykładów powtórkowych w formie prezentacji multimedialnej z materiałami dodatkowymi. 

 

Rejestracja odbywa się przez link poniżej (Zapisywanie samodzielne -> Kontynuuj) 

https://open.uj.edu.pl/enrol/index.php?id=268

 

Na wszelkie pytania odpowiadamy na Facebooku https://www.facebook.com/IGiGP/ lub mailowo: dr Justyna Liro justyna.liro@uj.edu.pl, dr Aneta Pawłowska-Legwand aa.pawlowska@uj.edu.pl

 

Polecamy również
Grant Sonata NCN
mgr Łukasz Fiedeń laureatem konkursu "Start 2020"
IV edycja konkursu Instytutu Metropolitalnego na najlepsze prace dyplomowe o tematyce miejskiej lub metropolitalnej
Tryb postępowania przed egzaminem dyplomowym w trybie online