Tryb postępowania przed egzaminem dyplomowym w trybie online

W związku z ograniczeniami w funkcjonowaniu Uniwersytetu Jagiellońskiego w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zostają wprowadzone dodatkowe procedury przed egzaminem dyplomowym.

Dokumenty składane do tej pory osobiście:

- oświadczenie w sprawie praw autorskich wydrukowane z APD

- oświadczenie o samodzielnym wykonaniu pracy,

- wniosek o wydanie odpisu dyplomu,

- Spis osiągnięć

Należy przesłać ze swojej poczty w domenie student.uj.edu.pl zeskanowane na adres mailowy

annaaga.strzelec@uj.edu.pl po zaakceptowaniu w APD pracy przez promotora.

W mailu należy zawrzeć informacje wg następującego wzoru

Imię nazwisko studenta, kierunek, specjalność,

Imię nazwisko promotora, tytuł pracy

Planowany termin obrony – jeśli jest już ustalony

Po otwarciu bibliotek Kartę obiegową można również zdalnie złożyć (należy przesłać wypełnioną przez siebie kartę oraz dołączyć maile):
W Bibliotece Nauk Przyrodniczych (bnp-uj@uj.edu.pl) i Bibliotece Instytutu Nauk Geologicznych (biblioteka.ing@uj.edu.pl.) - można mailowo zamknąć konto - wystarczy mi mail potwierdzający z biblioteki o niezaleganiu z książkami
Również Kierownika Zakładu można mailowo prosić o potwierdzenie o niezaleganiu ze sprzętem.
Zbiory Kartograficzne - jeśli nic nie było pożyczane można zostawić puste - będę miała "cza rną listę dłużników"

Karta obiegowa oraz wydrukowana praca dyplomowa musi być oddana w momencie odbioru dyplomu.

Szczegółowe informacje o postępowaniu przed egzaminem dyplomowym:

Konkurs - Priorytetowy Obszar Badawczy Anthropocene
Smutna Wiadomość