Program stażowy Kierunek ORLEN

Trwa rekrutacja do V edycji programu stażowego

Jeżeli chcesz dobrze rozpocząć swoją karierę zawodową zaaplikuj do programu stażowego Kierunek ORLEN i dołącz zrealizowane case study.

Program jest skierowany do studentów i absolwentów uczelni o profilach inżynieryjnych, ekonomicznych  i biznesowych. Wśród wielu możliwości stażowych można wybrać spośród:

​• ok. 45 ogłoszeń stażowych

• kilkunastu specjalizacji biznesowych

• 8 Spółek Grupy ORLEN: PKN ORLEN, Anwil, ORLEN CUK- Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Paliwa, ORLEN Południe, ORLEN Serwis, ORLEN Upstream

• wiele różnych lokalizacji m.in.: Płock, Warszawa, Włocławek, Jedlicze, Trzebinia, Poznań lub Katowice.

Niezmiennie, wspólnym celem programu Kierunek ORLEN pozostaje praktyczne przygotowanie do realizacji zadań na konkretnym stanowisku i przygotowanie do rozpoczęcia pracy w konkretnym obszarze lub zespole.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami: OFERTY STAŻU.

Odczyty Polskiego Towarzystwa Geograficznego
Noc powtórkowa z geografii