Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Noc powtórkowa z geografii

Zapraszamy Maturzystów na Noc Powtórkową z Geografii w Instytucie Geografii i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie!

Jest to intensywna powtórka materiału tuż przed egzaminami maturalnymi. Przez 3 dni będziemy prowadzić dla Was wykłady powtórkowe z geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej. Zaczynamy o 17.00 w poniedziałek 27 kwietnia, kończymy o 24:00 w środę 29 kwietnia.

Jedenastu naszych pracowników, doktorantów i absolwentów, którzy pracują jako nauczyciele w szkołach średnich poprowadzi dla Was wykłady, które pozwolą na powtórzyć i uporządkować wiedzę przed egzaminem maturalnym z geografii.

Wkrótce udostępnimy szczegółowy program wykładów.

Jeśli chcesz wziąć udział w wykładach powtórkowych, prosimy o przesłanie FORMULARZA ZGŁOSZENIA UDZIAŁU.
Koszt udziału wykładach to 30 zł (łącznie za 3 dni).

FORMULARZ ZGŁOSZENIA UDZIAŁU
https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=6yYO676_0keekOvSQm2869eNTh-qLX1Co4_yPk5Cb_VUN1lBV1dIOVNIUkVGUlRINVZLTVgzSlVCTy4u

Maksymalna liczba uczestników to 350 osób.
W przypadku dużego zainteresowania wykładami powtórkowymi po przekroczeniu 350 zgłoszeń zostanie utworzona lista rezerwowa, a o dostępności miejsc będziemy informować mailowo.

Zapraszamy!

Na wszelkie pytania związane z wykładami powtórkowymi odpowiadamy przez Fb https://www.facebook.com/IGiGP/​ lub mailowo:
dr Justyna Liro justyna.liro@uj.edu.pl
dr Aneta Pawłowska-Legwand aa.pawlowska@uj.edu.pl


REGULAMIN UDZIAŁU w Warsztatach - Nocy Powtórkowej z Geografii https://ujchmura-my.sharepoint.com/:b:/g/personal/aa_pawlowska_uj_edu_pl/EfCRDFQsVoFKh9xGVgblh18BYAYJBzghmpFpW84YpJq76w?e=C17Fjz

 

Polecamy również
Projekt ZintegrUJ
Konkurs - Priorytetowy Obszar Badawczy Anthropocene
Smutna Wiadomość
Grant Sonata NCN