Dzień Geografa 2019

Zapraszamy serdecznie na obchody Dnia Geografa w czwartek 25 kwietnia. Szczegółowy plan w plikach do pobrania. Zapraszamy także do śledzenia ogłoszeń na Instytutowym fanpage'u na Faceboku.

Fanpage Instytutu: https://www.facebook.com/IGiGP/

Co roku świętujemy w naszym Instytucie Dzień Geografa, na który wszyscy zawsze z niecierpliwością czekamy, ale tegoroczne obchody przyprawią was o zawrót głowy, bowiem zbliża się..

FESTIWAL NARODÓW!

Każde z nas jest zafascynowany/a jakimś krajem lub narodem niezależnie, w którym miejscu kuli Ziemskiej się znajduje i czy w nim był czy nie. Damy Ci szanse podzielenia się swoją fascynacją! Ci, którzy byli kiedyś na kongresach EGEA mogą kojarzyć ten festiwal ze słynnym Cultural Fair.
25 kwietnia (czwartek) w godzinach 11-12:30 - zamienimy korytarz obok siedziby KGUJ w kolorową, wielokulturową przestrzeń!
Indywidualnie lub w grupie (max 3 osoby) przygotowujemy stanowisko danego kraju/narodu - przebieramy się, przynosimy flagi, pamiątki z wyprawy do tej części świata czy charakterystyczne elementy - wszystko co pomoże nam w przekonaniu, ze to właśnie to miejsce jest najlepsze na tegoroczną podróż.
Technicznie: każdy otrzyma kawałek przestrzeni i stolika - w razie potrzeby dostęp do prądu.
Podczas festiwalu odbędzie się konkurs na najlepsze stanowisko narodu a do wygrania atrakcyjne nagrody!
Nadchodzą święta – a to dobra okazja żeby poszperać w domu i przywieźć coś na festiwal!
Poniżej zobaczycie link do tabelki, w której można wpisywać kraj/naród o raz nazwiska osób prezentujących – zachęcamy do łączenia się w grupy. Kto pierwszy – ten lepszy!
Już niedługo pojawi się cały program obchodów całego Dnia Geografa – już teraz zapraszamy na Festiwal Narodów!

LINK DO ZAPISÓW:

Program Dnia Geografa dla Studentów
Program Dnia Geografa dla Szkół
Jesteśmy najlepszą "Geografią" w Polsce!
Mgr Łukasz Fiedeń zwycięzcą konkursu prac magisterskich. To już kolejne wyróżnienie!
Call for Applications: EEGA@future: Graduate‐ and Postgraduate‐Grants