[EN]

Logo UJUniwersytet Jagielloński w Krakowie
Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej
30-387 Kraków, ul. Gronostajowa 7

www.geo.uj.edu.pl
Struktura
Edukacja
Nauka
Publikacje
Varia
Dla studentów
Dla doktorantów
Doktoranci

Wszyscy pracownicy
Pracownicy emerytowani
Profesorowie tytularni
Samodzielni pracownicy naukowo-dydaktyczni
Młodsi pracownicy naukowo-dydaktyczni

[B] [C] [D] [F] [G] [H] [J] [K] [L] [Ł] [M] [N] [O] [P] [R] [S] [Ś] [T] [W] [Z] [Ż]

 

B

mgr inż. Łukasz Beluch

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

mgr Anita Bernatek-Jakiel

Zakład Geomorfologii

mgr Irina Blazhevich

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Krzysztof Buczek

Zakład Hydrologii

 

C

mgr Daniel Celiński-Mysław

Zakład Klimatologii

mgr Aneta Chorąży-Bobek

Zakład Geomorfologii

mgr Dominika Ciaranek

Zakład Klimatologii

mgr Marek Ciechowski

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Zbigniew Czapik

Zespół Geografii Religii

 

D

mgr inż. Monika Dobosz

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

Projekt FORECOM

mgr Izabela Dojtrowska

Zakład Hydrologii

mgr Justyna Dudek

Zakład Geografii Fizycznej

 

F

mgr Paweł Franczak

Zakład Hydrologii

 

G

mgr Agnieszka Gajda

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

mgr Aleksandra Gargol

Zakład Klimatologii

mgr Paweł Godzina

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Marek Górnik

Zakład Hydrologii

mgr Ewa Grabska

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

Projekt RS4FOR

 

mgr Nina Grad

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Przemysław Grela

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Magdalena Gus

Zakład Gleboznawstwa i Geografii Gleb

mgr Izabela Guzik

Zakład Klimatologii

 

H

mgr Monika Hajto

Zakład Klimatologii

mgr Joanna Hibner

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Iwona Hodorowicz

Zespół Geografii Religii

mgr Anna Hulicka

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

 

J

mgr Michał Jakiel

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Bogdan Janik

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Barbara Jaśkowiec

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

mgr Łukasz Jelonkiewicz

Laboratorium Hydrologiczno-Chemiczne

Zakład Hydrologii

mgr Ewelina Jelonkiewicz

Zakład Hydrologii

 

K

mgr Tymoteusz Karcz

Zakład Geomorfologii

mgr Tomasz Kaszycki

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Adam Kołodziej

Zakład Hydrologii

mgr Małgorzata Koper

Zakład Klimatologii

mgr Amanda Kosmowska

Zakład Hydrologii

mgr Marek Kosowski

Zakład Klimatologii

mgr Paweł Kotas

Zakład Klimatologii

mgr Krzysztof Kowalczyk

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Łukasz Kowalski

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Joanna Kozakiewicz

Zakład Geomorfologii

mgr Paweł Krąż

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Maria Król

Zakład Geomorfologii

mgr Przemysław Kruk

Zakład Hydrologii

mgr Sebastian Książkiewicz

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Magdalena Kubal

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Ewelina Kubaśka

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Ewa Kumor

Zakład Hydrologii

mgr Wojciech Kurda

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Tomasz Kwiatkowski

Zakład Rozwoju Regionalnego

 

L

mgr Judyta Lasek

Zakład Hydrologii

mgr Radosław Linkowski

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Justyna Liro

Zespół Geografii Religii

mgr Maciej Liro

Zakład Geomorfologii

mgr Karolina Listwan-Franczak

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Ewa Lubera

Zakład Geomorfologii

 

Ł

mgr Sylwia Łękawska

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Anna Łobodzińska

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Agata Łyszczarz

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

 

M

mgr Marcelin Makowski

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Mateusz Maślanka

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

mgr Łukasz Matoga

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Bogna Matuszewska-Sulima

Zespół Geografii Religii

mgr Magdalena Michalik

Zakład Klimatologii

mgr Magdalena Miśkowiec

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Krzysztof Mitka

Zakład Klimatologii

mgr inż. Ewelina Mocior

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Karolina Mostowik

Zakład Hydrologii

 

N

mgr Urszula Nikitin

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Radosław Nowak

Zakład Klimatologii

mgr Agnieszka Nowak

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Joanna Nowak

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

 

O

mgr Magdalena Oberska

Zespół Geografii Religii

 

P

mgr Piotr Pacholarz

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Angelika Palarz

Zakład Klimatologii

mgr Monika Panecka-Niepsuj

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Halina Pawlak

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Aneta Pawłowska-Legwand

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Sebastian Pełech

Zakład Klimatologii

mgr Anna Płoskoń

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Marcin Popiel

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Szymon Poręba

Zakład Klimatologii

 

R

mgr Marcin Rechciński

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Adam Rossmanith

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Michał Różycki

Zakład Klimatologii

 

S

mgr inż. Mateusz Sobucki

Zakład Geomorfologii

Laboratoria IGiGP

mgr Elżbieta Stach

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

mgr Mateusz Stolarczyk

Laboratoria IGiGP

Zakład Gleboznawstwa i Geografii Gleb

mgr Dariusz Strzyżowski

Zakład Geomorfologii

mgr Agnieszka Sulikowska

Zakład Klimatologii

mgr Małgorzata Surmacz

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Łukasz Sykała

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Dorota Szczepanowicz-Balon

Zespół Geografii Religii

mgr Anna Szczerbińska

Zakład Hydrologii

mgr Paulina Szczotka

Zakład Klimatologii

mgr Sławomir Szot

Zakład Klimatologii

mgr Marcin Szwagrzyk

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

 

Ś

mgr Dominika Śliwińska

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

mgr Andrzej Śmiały

Zakład Gospodarki Turystycznej i Uzdrowiskowej

 

T

mgr Natalia Tokarczyk

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Maciej Trojnar

Zespół Geografii Religii

 

W

mgr Ewelina Walawender

Zakład Klimatologii

mgr Agata Warchalska-Troll

Zakład Rozwoju Regionalnego

mgr Katarzyna Wasak

Zakład Gleboznawstwa i Geografii Gleb

Projekt E-GEO

mgr Edward Wlazło

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Anna Wolanin

Zakład Hydrologii

Laboratorium Hydrologiczno-Chemiczne

mgr Anna Woźniak

Zakład Klimatologii

mgr Maria Wójciak

Zakład Hydrologii

mgr Sabina Wójcik

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Anna Wójtowicz-Nowakowska

Zakład Systemów Informacji Geograficznej, Kartografii i Teledetekcji

 

Z

mgr Tomasz Zając

Zakład Geografii Fizycznej

mgr Michał Zatorski

Zakład Geomorfologii

mgr Anna Zielonka

Zakład Gleboznawstwa i Geografii Gleb

Projekt RS4FOR

 

mgr Bartłomiej Zubek

Zakład Hydrologii

 

Ż

mgr Łukasz Żuraw

Zakład Geografii Ludności, Osadnictwa i Rolnictwa

[B] [C] [D] [F] [G] [H] [J] [K] [L] [Ł] [M] [N] [O] [P] [R] [S] [Ś] [T] [W] [Z] [Ż]

Webmaster: Janusz Siwek

Ostatnia aktualizacja: 2017-01-20

© IGiGP UJ "2017"

Valid HTML 4.01 Transitional